цифра 1 в нумерологии - значение

Цифра 1 у нумерології

Цифра 1 у нумерології має очевидне значення. Перша серед чисел, вона символізує початок чогось нового, усе, що пов’язано з новаторством, перевагою, лідерством і унікальністю.

Цифра 1 в нумерологииКлючові слова: Індивідуальність, Лідерство, Початок, Новаторство
Стихія: Вогонь
Камінь: Аквамарин, Серафініт, Димчастий кварц
Планета: Марс
Знак Зодіаку: Лев

Якщо в якийсь період життя ви скрізь стикаєтеся з цифрою 1, це означає, що Всесвіт вимагає від вас рішучих і відважних дій. Причому ці дії мають бути спрямовані в принципово нове для вас русло. Настав час для кардинальних змін, і якщо ви підете на них, то знайдете своє щастя. Крім того, цифра 1 у нумерології відповідає за все унікальне, єдине у своєму роді. За допомогою цієї цифри світ підштовхує вас сміливо заявити про себе, продемонструвати своє я та свої унікальні ідеї. Ви маєте проявити ініціативу, стати на якийсь час господарем ситуації. Досить триматися осторонь або йти за кимось.

дом номер 1 нумерология

Цифра 1 у нумерології – дім, робота, кохання

Цифра 1 як номер будівлі, де ви живете або працюєте, створює в ній певну атмосферу. Вона надає мешканцям рішучості та ініціативності, провокує появу новаторських ідей. Це будинок пристрасних винахідників, креативників, керівників, тут гостро відчувається конкуренція. І все це чудово, проте в такому становищі нерідко спалахують конфлікти. Скеруйте енергетику номера будинку собі на користь, будьте більш терпимими до близьких та товаришів по службі.

Цифра 1 впливає і на любовні зв’язки. Якщо ваші стосунки почалися в 1 день місяця, у будівлі номер 1, або будь-яким іншим чином асоціюються з цією цифрою, варто враховувати особливості її характеру. Не виключено, що ці стосунки надіслані вам як кнопка “пуск” для старту вашого нового життя. З такою закоханістю приходять кардинальні зміни – переїзд до іншої країни, зміна діяльності, тощо. Якщо ваш партнер спонукає вас змінити щось, зробіть це! Однак врахуйте, що одиниця – це самотня, самостійна та незалежна цифра. У вашій парі можливі сварки через нескінченне перетягування ковдри та конкуренцію. Будьте командою та змагайтеся зі світом, а не один з одним.

число пути 1 нумерология

Цифра 1 у нумерології – число життєвого шляху

Якщо сума цифр вашої дати народження дорівнює одиниці, ви – лідер і воїн за своєю природою. Ви народжені бути вільним, тому бути чиїмось підлеглим – не для вас. Ідеальна робота для одиниці – віддалена діяльність на себе або керівний пост у компанії, яка вважає своєю місією впроваджувати нові технології та просувати унікальні винаходи.

У стосунках вам доводиться нелегко, адже вони завжди означають несвободу, залежність від партнера, необхідність враховувати чужу думку та бажання. Сконцентруйтеся на позитивних моментах, які дарує вам друга половинка. Якщо переваг більше, ніж недоліків, навчіться жертвувати власним Его.

Порада для людей із цифрою шляху 1: не намагайтеся зробити все й одразу. Просування до мети – це маленькі крочки. І звісно, заглядайте на мій ютуб канал таро передбачень! 👇Добавить комментарий